Οργάνωση

Albanian Bulgarian English French German Italian Japanese Russian Spanish Ukrainian
Τελευταία Ενημέρωση
30-06-2021 10:29

? Το Σχολείο:  timoni

Πρόσφατες δημοσιεύσεις

ossf

Designed by:
kou_vas kou_vas under danemm ordering

Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά Εκτύπωση
ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ - ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ - ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ
Συντάχθηκε απο τον/την Κουκούδης Βασίλης
Τρίτη, 11 Σεπτέμβριος 2012 14:39

Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά.

Τρίτη 11 Σεπτέμβρη, πρώτη μέρα του σχολικού έτους και γέμισε πάλι το σχολείο μας από μαθητές.

Όπως ήταν προγραμματισμένο, τελέσθηκε ο Αγιασμός και στη συνέχεια μοιράστηκαν τα βιβλία.

Στη τελετή παρευρέθηκε και ο Διευθυντής Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης κ. Χεριστανίδης Γεώργιος ο οποίος απηύθυνε χαιρετισμό στους μαθητές και τους ευχήθηκε, εκτός των άλλων, υγεία τονίζοντας την σημασία του υπέρτατου αυτού αγαθού.

Χαιρετισμό απηύθυναν επίσης ο πατήρ Χερουβείμ και οι Διευθυντές του 6ου ΓΕΛ κ. Εμμανουηλίδης Δανιήλ και του συστεγαζόμενου Μουσικού Σχολείου κ. Μάμαλη Όλγα.

Αποσπάσματα μπορείτε να δείτε στο video που ακολουθεί.

Καλή σχολική χρονιά σε όλους μας και θερμό καλωσόρισμα στους νέους μαθητές της Α τάξης.

agia

scroll back to top